• Для слабозорих
Написати звернення

18 Вересня 2023

13 вересня 2023 року в місті Одеса відбулася важлива нарада, у якій взяли участь в. о. генерального директора ДП «Регіональні електричні мережі» Руслан ТКАЧЕНКО, спільно з генеральним директором АТ «ДТЕК Одеські електромережі» Дмитром ГРИГОР’ЄВИМ та представниками ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги». Зустріч була присвячена обговоренню низки важливих питань роботи енергетичного сектору в період воєнного стану в Україні. 

Порядок отримання погодження відповідної військової адміністрації для відключення споживача був однією з головних тем обговорення. Учасники наради домовилися про дотримання швидкого та ефективного процесу отримання дозволу на відключення, щоб забезпечити безперебійне функціонування електромереж під час воєнного стану. 

 «Посилення контролю за відновленням та захистом обладнання енергооб’єктів є вкрай важливим у контексті викликів сьогодення. Одним із пріоритетних заходів є підвищення рівня кібербезпеки та можливості підтримки нових технологій і методів забезпечення кіберзахисту важливих енергетичних інфраструктур», – зауважив Руслан ТКАЧЕНКО. 

Також на зустрічі було розглянуто питання інформаційного обміну між учасниками ринку. Впровадження ефективної системи обміну даними допоможе забезпечити стійкість роботи енергетичних ресурсів в умовах воєнного конфлікту. 

Окрему увагу приділили документальному оформленню дій операторів систем розподілу з відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених через пошкодження об’єктів електричних мереж внаслідок бойових дій. Це важливий аспект забезпечення стабільності енергопостачання. 

Зустріч завершилася ухваленням важливих рішень та зобов’язаннями сторін щодо подальшої співпраці та реалізації заходів, спрямованих на забезпечення стабільності та надійності електропостачання в період воєнного стану в Україні. Віримо у міцність нашого енергетичного сектору! 

©2023  ДП «Регіональні електричні мережі»