Офіційне інтернет-представництво

Головна » Діяльність » Закупівлі

Діяльність

Служба матеріально-технічного забезпечення, конкурсних процедур і клірингу ( до 2016 року – відділ маркетингу та закупівель) засновано у 2003 році, як структурний підрозділ державного підприємства «Регіональні електричні мережі» який займається забезпеченням підприємства будь-якими матеріально-технічними засобами, роботами та послугами для підтримки безперебійної роботи організації. З першого дня створення відділом були взяті за основу справедливі принципи закупівель, а саме:

  • максимальна економія та ефективність
  • добросовісна конкуренція серед Учасників
  • відкритість та прозорість на всіх стадіях державних закупівель
  • недискримінація Учасників
  • об’єктивна та неупереджена оцінка конкурсних пропозицій
  • запобігання проявам корупції
  • вільний доступ, відкритість та доступність інформації з питань закупівель

Підрозділ координує роботу служб забезпечення усіх філій підприємства та підрозділів, які ініціюють закупівлю (технічних, господарчих служб тощо) з метою стандартизації та постійного покращення ефективності проведення закупівель. Одним з найважливіших напрямків співпраці є координація з фахівцями антикорупційного напрямку для забезпечення максимальної відкритості закупівель.
В усі роки існування служба завжди проявляла себе ефективною та злагодженою командою професіоналів, що на найвищому рівні здійснюють закупівлі та плідно співпрацюють з уповноваженими органами України у сфері державних закупівель та іншими установами для підвищення ефективності праці.
З введенням 01.04.2016 в дію Закону України «Про публічні закупівлі» служба однією з найперших в галузі електроенергетики запровадила використання системи Прозорро для здійснення всіх процедур.
Загалом за роки існування підприємства відділ завжди знаходився на провідних ролях у структурі організації та був каталізатором багатьох змін, що були направлені виключно на покращення ефективності роботи підприємства та давали відчутний результат у вигляді економії коштів та покращенню економічної діяльності.
За роки діяльності у системі публічних закупівель Прозорро загальна сума економії склала більше 1,5 млн. грн.
Наразі служба продовжує впроваджувати інновації, що мають на меті ще більше прискорити, спростити та покращити процедури закупівель

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ( ЛИСТОПАД 2022 )

Офіційні інтернет-представництва

©  2022  ДП «Регіональні електричні мережі»