• Для слабозорих
Написати звернення
Головна » Без рубрики » До уваги активних споживачів електричної енергії!

До уваги активних споживачів електричної енергії!

3 Листопада 2023

01.11.2023 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП, Регулятор) з метою одержання зауважень і пропозицій схвалила та оприлюднила на офіційному вебсайті проєкт постанови «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу» (надалі – Проєкт) щодо активних споживачів. 

Даним Проєктом змін до Кодексу систем розподілу пропонується актуалізувати та / або визначити:  

Окрім того, Проєкт удосконалює окремі положення Кодексу систем розподілу стосовно порядку приєднання до системи розподілу. 

Нагадуємо, що 27.07.2023 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України» № 3220-ІХ, яким, серед іншого, доповнено Закон України «Про ринок електричної енергії» новою статтею 581, – визначено термін «активний споживач», визначено права активних споживачів щодо встановлення генеруючих установок та / або установки зберігання енергії, особливості реалізації таких прав тощо. 

Ознайомитися з обґрунтуванням щодо схвалення та оприлюднення на офіційному вебсайті НКРЕКП Проєкту можливо за посиланням: 

https://www.nerc.gov.ua/storage/app/sites/1/Docs/Postanova_obgruntuvannya/2023/lystopad/01.11.2023/p17_01-11-2023.pdf

©2023  ДП «Регіональні електричні мережі»