Офіційне інтернет-представництво

Головна » Без рубрики » Нарада з керівниками вуглевидобувних підприємств

Нарада з керівниками вуглевидобувних підприємств

2 Серпня 2022

Під головуванням Міністра енергетики України Германа Галущенка та першого заступника міністра Юрія Власенка 01.08.2022 пройшла нарада з керівниками вуглевидобувних підприємств та ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».
Під час наради були обговорені нагальні питання щодо накопичення запасів вугілля, необхідних для стабільного проходження майбутнього осінньо-зимового періоду, роботу вуглевидобувних підприємств в умовах війни, поточний стан забезпечення вугіллям теплової генерації.
Міненерго разом з провідними учасниками ринку напрацьовує комплекс заходів для підтримки балансування енергосистеми і фінансової стабілізації енергетичних підприємств. Так, з метою забезпечення безпеки постачання електричної енергії протягом осінньо-зимового періоду 2022/23 року, сталої роботи електроенергетичної галузі постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2022 р. № 838 затверджено Положення про покладення спеціальних обов’язків на оператора системи передачі для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії.
Спеціальні обов’язки із забезпечення безпеки постачання електричної енергії покладаються на оператора системи передачі, який надає поворотну безвідсоткову фінансову допомогу на придбання вугілля для забезпечення підготовки та проходження опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2022/23 року.

©  2022  ДП «Регіональні електричні мережі»