• Для слабозорих
Написати звернення
Головна » Без рубрики » В.о. генерального директора Руслан ТКАЧЕНКО взяв участь у науково-практичній конференції,  де обговорювали ключові аспекти проблем енергетики України, зокрема впровадження технологій Smart Grid, розвиток та підвищення якості електромереж, а також інтеграцію в європейську систему

В.о. генерального директора Руслан ТКАЧЕНКО взяв участь у науково-практичній конференції,  де обговорювали ключові аспекти проблем енергетики України, зокрема впровадження технологій Smart Grid, розвиток та підвищення якості електромереж, а також інтеграцію в європейську систему

6 Жовтня 2023

«Державний підхід до відновлення країни та зокрема енергетичних об’єктів полягає не лише забезпеченні попередніх характеристик, а в застосуванні найкращих світових практик та сучасного досвіду і технологій», – зауважив Руслан ТКАЧЕНКО. 

Боротьба на енергетичному фронті на сьогоднішній день передбачає два основних напрямки: зниження енергетичної залежності та підвищення якості електропостачання. Перше досягається через зменшення споживання та уникнення неефективних втрат енергії, що є важливими аспектами у збереженні енергоресурсів. Друге покращується завдяки впровадженню сучасних технологій, збільшенню використання відновлювальних джерел енергії та активному застосуванню енергоефективних заходів. 

Наша країна зараз поступається європейським партнерам за рівнем енергоефективності та надійності, але впровадження розумних мереж надасть можливість підвищити якість та ефективність електропостачання, а також зберегти навколишнє середовище. 

Дуже важливим етапом у цьому напрямку є схвалена Концепція впровадження “розумних мереж” в Україні до 2035 року, а також затверджений план заходів з її реалізації, розроблений за участі фахівців галузі, що входили в робочу групу при Міненерго та за підтримки Світового банку. 

Ми віримо, що спільні зусилля та співпраця всіх сторін є ключем до успішного розвитку сучасної енергетики України та її інтеграції в європейську енергетичну систему. 

Разом до перемоги! 

©2023  ДП «Регіональні електричні мережі»